تبلیغات
برترین بازی های دنیا - battlefield3

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

همه با هم به سوی بازی های آینده

     

 
Battlefield 3
بیش از پنج سال از عرضه Battlefield 2 می گذرد. سبك اول-شخص قلمرویی اختصاصی به نام Call of Duty دارد. EA و DICE امیدوار هستند كه فراتر از Call of Duty پیش بروند و ما اینبار Battlefield 3، دنباله ای بر یكی از بهترین بازی های چندنفره تاریخ را داریم. Battlefield 3 كه امسال برای PC ،Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد، باز هم یك بخش چندنفره درگیر كننده خواهد داشت، ولی EA اینبار سعی كرده كه حتی روی بخش تك نفره هم كار كند و بازی خود را كامل تر از قبل جلوه دهد. اول از همه بگذارید در مورد مسائل تكنیكی بازی صحبت كنیم. Battlefield 3 با موتور اختصاصی DICE یعنی Frostbite 2 اجرا می شود. نسخه قبل این موتور را ما در بازی های Battlefield: Bad Company مشاهده كردیم كه خیلی خوب كار می كرد. یكی از بزرگترین محسنات Frostbite امكان تخریب ساختمان های محیط است. اینبار DICE سطح كیفی خود را از قبل بالاتر برده و دامنه تخریب را وسیع تر كرده است. پس دیگر نه تنها ساختمان های كوچك خراب می شوند، بلكه تمام ساختمان ها و هر چیزی كه در دنیای Battlefield 3 است، می تواند با خاك یكسان شود! انیمیشن ها هم در این نسخه بسیار عالی شده و DICE از سیستم ANT كه در طراحی شخصیت های بازی های ورزشی EA Sports استفاده شده، در این بازی بهره برده است. آن ها می گویند نتیجه این كار انیمیشن های خیلی واقعی تر و چهره های پر جزئیات تر است.
Frostbite 2 بیش از دو سال در دست ساخت بوده و در تمام بخش ها، حتی در قسمت صدا و نورپردازی فوق العاده طبیعی و افكت های دیگر سنگ تمام گذاشته است. اما چرا DICE آنقدر روی مسائل تكنیكی این بازی كار كرده است؟ آن ها می گویند كه می خواهند با Battlefield 3 سبك اول-شخص را به جلو پیش ببرند، همانند كاری كه Battlefield 2 در زمان خود انجام داد. از نمایش هایی كه ما در GDC امسال دیدیم، Battlefield 3 به نظر كاملا بی نقص است و بازی فوق العاده به نظر می رسد و با این كه بازی كامل نیست، ولی با همین نمایش متوجه عنوانی متفاوت و با كیفیت هستیم. متأسفانه هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با داستان وجود ندارد، ولی جزئیاتی از بازی عرضه شده است. داستان در سال 2014 اتفاق می افتد و نیروی شورشی ایران (در بازی PLR خوانده می شود) در مرزهای ایران و عراق دست به فعالیت هایی زده اند. شما در نقش فرمانده هنری "باک" بلکبرن (Henry"Buck"Blackburn) بازی می كنید كه یك مبارز نیروی دریایی ارتش آمریكا است. هنوز معلوم نیست كه آیا فقط در نقش این شخصیت بازی می كنیم یا كسان دیگری هم هستند. در آغاز دمو، بلکبرن و گروه كوچكی از ارتش مأمور می شوند تا یك جوخه گمشده كه در یك منطقه شیمیایی هستند را نجات دهند. بلکبرن و هم تیمی های او در مسیری از خیابان ها و مسیرهای فرعی حركت می كنند و به یك مدرسه می رسند كه به نظر می آید جوخه مورد نظر آنجا بوده است.
به تازگی سایت معتبر gamingbolt.com به نقل از French electronics and media retailer Fnac تاریخ انتشار بازی زیبا و پرهیجان BattleField 3 را 3 نوامبر 2011 (3 Novamber) برای نواحی دارای رجین PAL اعلام کرد.

بازی BattleField 3 با انتشار چندین تریلر تاکنون نقاط قوت خود را به رخ رقیب خود در همین سبک یعنی Call Of Duty کشیده است و بسیاری معتقدند که اگر Call Of Duty:Modern Warfare 3 از همان موتور بازیسازی نسخه های قبل خود استفاده کند و موتور جدیدی را به کار نبرد ، شکست سنگینی را در مقابل BattleField 3 متحمل خواهد شد. همچنین در این بازی باید به تهران حمله کنید.
به نظر شما بهترین شرکت بازی سازی کدام است
خوش اومدید. تو این وبلاگ اطلاعاتی راجع به بازی های آینده می تونین به دست بیارین در ضمن این سایت هر روز به روز میشه.امیدوارم اطلاعات خوبی به دست بیارین.

مدیر وب سایت : احمدرضا مستاجران
تمام حقوق این وب سایت متعلق به برترین بازی های دنیا می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر