تبلیغات
برترین بازی های دنیا - FARCRY 3

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

همه با هم به سوی بازی های آینده

     
Far Cry 3 Boxshotheight=500
پس از اینكه Crytek از Ubisoft جداشد. ubisoftM تصمیم گرفت قسمت دوم بازی را بسازد.حالا هم قسمت ســوم در دست ساخت است.پس از قسمت دوم dan hay اعلام كرد قسمت سوم در دست ساخت است و تا E3 2011 كه اعلام شد بازی سال 2012 منتشر میشود.دوباره بازی در جنگل هاست.بازی در سری سوم تقریبا از لحاظ مكان در یك جا است.همان آبشار و جنگل و ساحل.در سایتهای معتبر نوشته شده است بر خلاف قسمت دوم قسمت ســوم بازی در جزیره ای مرموز استوایی(در تقاطع اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس) جریان دارد.هدف اصلی بازی این است که از ساکنان این جزیره و دیوانه آن فرار كنند .

پس از آنكه هواپیما سقوط میكند.ما با دوربین به خانه های ساحلی نگاه میكنیم.كه در اطراف آنها چند نفر دارند چند توریست را میكشند.ولی آنها چه دلـیلی دارند برای اینكار؟خب وقتی دنبال این سوال گشتم پاسخ را یافتم.در ادامه شما هم می فهمید.در این حین یكی از پشت سر میاد و شما را نقش بر زمین میكند.او سعی میكند اول با دادزدن در گوش شما شما را دیوانه كند.بالاخره شما به یك دره میرسید.آنها شما را از آنجا پرت میكنند.بعد شما پس از اینكه دست خود را باز میكنید به پشت آبشاری میرسید.در آنجا شما یك نفر را میكشید و سپس با چاقو یك نفر دیگر را نیز میكشید.

شما فرار میكنید. به سمت هلی كوپتری میروید و با گذاشتن اسلحه روی سر خلبان وی را مجبور به پرواز می كنید.
سپس یك RPG به سمت هلی كوپتر شلیك می شود.شما به درون آب می پرید.سپس وقتی به ساحل می رسید یكی از آن دیوانـه ها به سمت شما میاید.آن دیوانه واس نام دارد.او به شما جمله ی كوتاهی میگوید و تریلر همین جا تمام میشود.در پایان هم سال انتشار بازی و پلتفروم ها مشخص میشوند.

نسخه اول بازی واقعا فوق العاده بود و از گرافیك بالایی برخوردار بود ولی نسخه دوم بازی نا امید كننده بود و پر از مراحل تكراری در بیابان.FARCRY3 یك بازی به سبـك مخفی كاری و اول شخص است.بازیكنان توانایی شلیک از پشت اشیاء را دارند.در این جزیره هلی كوپتر یا هواپیمایی سقوط كرده است.جیسون برودی, یك انسان تنها در آستانه از جهان, در كرانهای مرموز گرمسیرى جزیره شده است. در این جزیـره ی گرمسیـری كه بى قانونى و خشونت ها تنها چیزی است كه از آن مطمئن هستیــم.

از بازی اطلاعات زیادی منتشر نشده است.این بازی حتی تاریخ انتشار دقیق هم ندارد ولی در سال 2012 منتشر می شود.یوبی سافت در E3 امسال اعلام كرد كه بازی پرطرفدار Farcry 3 در حال ساخت است و سال آینده برای سه كنسول مهم عرضه خواهد.(Xbox360.PC.PS3).دو شركت از زیرمجموعه های یوبی سافت قرار است این بازی را بسازند..
__________________
به نظر شما بهترین شرکت بازی سازی کدام است
خوش اومدید. تو این وبلاگ اطلاعاتی راجع به بازی های آینده می تونین به دست بیارین در ضمن این سایت هر روز به روز میشه.امیدوارم اطلاعات خوبی به دست بیارین.

مدیر وب سایت : احمدرضا مستاجران
تمام حقوق این وب سایت متعلق به برترین بازی های دنیا می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر