تبلیغات
برترین بازی های دنیا - لیست بهترین بازی های رایانه ای سال 2011 منتشر شد.

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

همه با هم به سوی بازی های آینده

     
از منظر غربی‌ها
لیست بهترین بازی‌های رایانه‌ای سال 2011 منتشر شد

خبرگزاری فارس: لیست مربوط به بهترین بازی‌های رایانه‌ای سال 2011 كه قرار است طی سال جاری میلادی در نمایشگاه E3 به نمایش درآیند، ز منظر غربی ها كه البته بید در بهترین بودن آنها تردید كرد، منتشر شد.


به گزارش فارس به نقل از پی‌سی‌ورلد، بازی‌های رایانه‌ای از جمله بخش‌هایی در دنیای فناوری اطلاعات محسوب می‌شوند كه حتی در زمان ركود اقتصادی نیز از محبوبیت آن‌ها كاسته نشد و همچنان مورد توجه عموم كاربران بودند، طی هفته جاری بزرگترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای جهان موسوم به E3 Expo برگزار می‌شود و بهترین بازی‌های رایانه‌ای كه قرار است طی سال جاری به بازار بیایند،‌ طی آن به نمایش درخواهند آمد.
در این نمایشگاه علاوه بر بخش نرم‌افزار بازی‌های رایانه‌ای، سیستم‌های سخت‌افزاری جدید نیز در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت كه از جمله آن‌ها می‌توان به كنسول بازی جدید شركت نینتندو اشاره كرد.
كارشناسان مركز PC World در گزارشی جدید لیست بهترین بازی‌های سال 2011 میلادی كه قرار است در این نمایشگاه عرضه شوند را منتشر كرده‌اند.
•بازی Batman: Arkham City—Expected: تاریخ عرضه رسمی این بازی به بازار 18 اكتبر اعلام شده است. این محصول در اصل در خانواده بازی‌های جنگی طبقه‌بندی می‌شود كه ماجراهای آن در شهری به نام Arkham اتفاق می‌افتد.
•بازی Bioshock Infinite: پیش‌بینی شده است كه نسخه نهایی این بازی اواخر سال جاری میلادی به دست كاربران برسد.این بازی به كاربر امكان می‌دهد با شخصیت مورد نظر بر آسمان شهر پرواز كند و مراحل بازی را در آسمان پشت‌سر بگذارد.
•بازی Call of Duty: Modern Warfare 3: تاریخ ورود این بازی به بازار 8 نوامبر اعلام شده است. این بازی در ظاهر با نسل جدید بازی‌های جنگی و نظامی متفاوت است و در عین حال در این خانواده از بازی‌ها طبقه‌بندی می‌شود.
•بازی Dark Souls: هنوز تاریخ رسمی ورود این بازی به بازار اعلام نشده است. انجام مراحل این بازی اندكی دشوار است و كارشناسان اعلام كرده‌اند زمانی كه شخص با این بازی درگیر می‌شود، علاقه آن برای تمام كردن همه مراحل به صورت یكجا بسیار افزایش می‌آبد.
•بازی The Elder Scrolls V: Skyrim: ماجرای این بازی كه قرار است از تاریخ 11 نوامبر وارد بازار شود، در یك فضای كوهستانی برفی دنبال می‌شود. شخصیت‌های این بازی را اژدهاها تشكیل می‌دهند كه قابلیت حضور آن‌ها روی زمین و در آسمان وجود دارد.
•بازی Gears of War 3: این بازی از 20 سپتامبر سال جاری به دست كاربران جهانی می‌رسد و ماجرای آن مربوط به یك منطقه نظامی می‌شود كه كاربر با حضور در آن باید دشمن را از پا دربیاورد. این بازی برای كنسول Xbox 360 ساخته شده است.
•بازی Grand Theft Auto V: این بازی مشهور كه هنوز تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نشده است مربوط به مسابقات اتومبیل‌رانی می‌شود و به گفته كارشناسان محبوب‌ترین بازی ساخت مسابقات اتومبیل‌رانی در جهان است.
•بازی Halo 4: این بازی را كه مایكروسافت مخصوص كنسول خود طراحی و تكمیل كرده است، هنوز به درستی مشخص نیست كه از چه زمانی به دست كاربران می‌رسد. در حالی كه نینتندو در حال تكمیل كنسول بازی جدید خود است، این محصول از مهم‌ترین ابزارهای مایكروسافت برای رقابت با شركت نینتندو و سونی در دنیای بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شود.
•بازی Mass Effect 3: این بازی نیز كه تاریخ دقیقی برای ورود آن به بازار اعلام نشده است، برای صاحبان كنسو‌ل‌های PS3، Xbox 360 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و در خانواده بازی‌های جنگی و نظامی جا گرفته است.
•بازی Metal Gear Solid Rising: در این بازی كاربر می‌تواند تمامی سلاح‌های نوین جنگی را مورد استفاده قرار دهد. شخصیت‌های این بازی كه برای كنسول‌های PS3، Xbox 360 و رایانه‌های شخصی طراحی شده بسیار واقعی هستند.

به نظر شما بهترین شرکت بازی سازی کدام است
خوش اومدید. تو این وبلاگ اطلاعاتی راجع به بازی های آینده می تونین به دست بیارین در ضمن این سایت هر روز به روز میشه.امیدوارم اطلاعات خوبی به دست بیارین.

مدیر وب سایت : احمدرضا مستاجران
تمام حقوق این وب سایت متعلق به برترین بازی های دنیا می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر