تبلیغات
برترین بازی های دنیا - HITMAN ABSOLUTION

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

همه با هم به سوی بازی های آینده

     

Image 2height=500 

خوب امروزه همه چی در حالی که شدنه خبرهایی از این بازی هم لیک شد
خوب سازمانی که قبلا مامور 47 براش کار میکرد به او خیانت کرده و مامور 47 در پی فرتر و نجات جان خود است او به شدت تحت تعقیب پلیسان است و حتی کسانی هم که مورد اطمینان 47 بوده اند به او خیانت کرده اند.
پس از مدتها مامور 47 خود را در جایی میبینید که برایش دسیسه کرده اند و وظیفه ی او نجات جان خود است.
اینطور که گفته شده بازی با موتور گرافیکیه Glacier 2 در دست ساخت است .
و همینطور هم که انتظار میرفت کارگردان بازی جناب اقای tore Blystad است.او در گفته است که : ما برای اولین بار در زندگی شخصیت هیتمن سرک خواهیم کشید که باعث شده است بیشتر به داستان بازی بپردازیم و او گفت: این بار شما در نقش هیتمن بیشتر از گذشته لذت خواهید برد چون در این نسخه نسبت به نسخه های دیگر متفاوت است.
همینطور هم که انتظار میرفت این بازی برای PC,XBOX,PS3 در سال 2012 انتشار پیدا میکند.
و همانطور که وعده داده اند این بازی در E3 رونمایی کامل میشود .

منابع
1 و 2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعات جدید

خوب همانطور که square enix وعده داده بود اطلاعات جدیدی از بازی را فاش کرده است که این اطلاعات به شرح زیر است.
در بازی از بازیگران هالیودی استفاده شده است مانند Keith Carradine و Marsha Thomason که در در فیلم Cowboys & Aliens حضور داشته و در فیلم Lost هم نقشی موثر داشتند .
Keith Carradine در نقش Black Dexter دشمن اصلی مامور 47 در Hitman 5 Absolution است و همچنین Marsha Thomason صدا گذار شخصیت Diana Burnwood است که این شخص در Hitman 5 Absolution شخص مورد اعتماد 47 و هدایت گر او در این نسخه است.
اقای Tore Blystad کارگردان بازی گفته است که : ما بیشتر تمرکز خود را بر روی بخش Dramatic (نمایش) بازی گذاشته است که داستان بازی از هرلحلظ غنی و گسترده باشد به همین خاطر است که ما زا بازیگران مشهور هالیودی استفاده میکنیم.
IO در ادامه گفت : ما از بازیگرانی همچون Marsha و Keith به طور همزمان از صدا و چهره یشان شبیه سازی کرده ایم که بازی بیشتر حس واقعیت داشته باشد.
Tore Blystad گفت: performance capture که در بازی به کار گرفته ایم ( ابرزاری که در فیلم (Avatar) استفاده شد) باعث شده است که بازی جذابتر ،خطی تر ، تاریکتر و جدی تر از نسخه ی قبل باشد چه از نظر داستان و چه از نظر جلوه های بصری خوشبختانه هم فیلم این سری در دست ساخت است که هردو یک خط داستانی را دنبال میکنند.
Keith Carradine گفته است : نقشی که به من داده شده است به همان اندازه در نقش های دیگر ابعاد دارد (منظورش نقشهای دیگست) و داستان هم بر این اساس است که کسانی که 47 به انها اعتماد داشته به او خیانت کرده اند و دسیسه ای برای او ترتیب داده اند.
Tore Blystad در اخر گفت : ما شخصیت و کارکتر های بیشتری را نسبت به نسخه ی های پیشین در نظر گرفته ایم که هر کدام در بازی نقش خاصی را ایفا میکند به این علت برای ما مهم بود که از بازیگران هالیودی استفاده کنیم مثلا ممکن است مامور 47 به اکریکا فرستاده بشود که در شیکاگو به او ماموریتی داده شود ( احتمالا مراحلی از بازی در امریکا سپری خواهد شد).

اطلاعات از فیلم این عنوان

Adrian Askarieh تولید کننده ی این فیلم است که در تولید اقایان Adrian Askarieh به همراه Chuck Gordon به اوکمک میکنند .کمپانی بزرگه Fox International تولید این فیلم را برعهده گرفته است و جناب Daniel Casey اخریم ویرایش خود را از فیلمنامه نوشته است.این فیلم برای سال بعد وعده داده شده است احتمالا بازی و فیلم این دو همزمان عرضه شوند.


این بازی در سال2012 برای PC,XBOX ,PS3 عرضه خواهد شد باید منتظر اطلاعات و نمایشی فوقلاده از این بازی در E3 بود.

به نظر شما بهترین شرکت بازی سازی کدام است
خوش اومدید. تو این وبلاگ اطلاعاتی راجع به بازی های آینده می تونین به دست بیارین در ضمن این سایت هر روز به روز میشه.امیدوارم اطلاعات خوبی به دست بیارین.

مدیر وب سایت : احمدرضا مستاجران
تمام حقوق این وب سایت متعلق به برترین بازی های دنیا می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر