تبلیغات
برترین بازی های دنیا - CALL OF DUTY:MODERN WAR FARE3

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

همه با هم به سوی بازی های آینده

     


از سال 2005 به این سو سری بازیهای Call of Duty از موتور گرافیکی IW Engine بهره بردند ؛ و اوج این بهره گیری را میتوان در MW2 بیان کرد که توانست با یک گرافیک بسیار بالا و زیبا همگان را شگفت زده کند .
در همین راستا پس از تایید ساخت سری جدید بازی Modern Warfare 3 از سوی استدیو Infinity Ward همگان به این فکر افتادن که موتور گرافیک این بازی چه خواهد بود ! و ایا پس از گذشت 6 سال از عمر IW Engine ایا سازندگان این بازی از موتور جدیدی بهر خواهند برد ؟ ، جالب است بدانید خیر .
در صفحه Twitter یکی از طرفداران بازی به اقای Robert Bowling سخن گوی IW پیغامی داد ، و گفت : کمی بیشتر پول خرج کنید و سری جدید بازیهای Call of Duty را با موتوری جدید بسازید .
وی نیز در جواب گفت : ساخت یک موتور جدید برای این سری بسیار زمان بر و ضرر آور است ؛ و این در حالی میباشد هواداران این سری بسیار ابراز نارضایتی از سری اخر این بازی یعنی Call of Duty: Black Ops را بیان کرده بودند ، و حتی برخی گرافیک این بازی را پایین تر از MW2 توصیف کرده بودند . حال باید دید MW3 با همان موتور گرافیکی قبل موفق خواهد بود ؟ یا خیر .
به نظر شما بهترین شرکت بازی سازی کدام است
خوش اومدید. تو این وبلاگ اطلاعاتی راجع به بازی های آینده می تونین به دست بیارین در ضمن این سایت هر روز به روز میشه.امیدوارم اطلاعات خوبی به دست بیارین.

مدیر وب سایت : احمدرضا مستاجران
تمام حقوق این وب سایت متعلق به برترین بازی های دنیا می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر