تبلیغات
برترین بازی های دنیا - The Witcher 3: Wild Hunt

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

همه با هم به سوی بازی های آینده

     
احمدرضا مستاجران
08:08 ب.ظ
چهارشنبه 18 بهمن 1391

بدون شک The Witcher 2 یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی غربی این نسل به حساب می آید. گرافیک عالی، داستان بسیار خوب و گیم پلی درگیر کننده، این بازی را به تجربه عالی ای برای تمام بازیکنان تبدیل کرد. موفقیت سری بازی های The Witcher باعث شد که همه منتظر نسخه سوم آن بمانند. پس از شایعات مختلف و تصاویر مرموز، این بازی توسط مجله Gameinformer معرفی شد. اولین چیزی که در این رونمایی به آن اشاره شد، این است که نسخه سوم این سری به صورت کاملاً Open-World طراحی شده است. کل سرزمین های این بازی 40 برابر وسیع تر از The Withcer 2 هستند و اگر بخواهیم آن را با عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim مقایسه کنیم، باید بگوییم که محیط های آن 20 درصد از این بازی نیز بزرگتر هستند.

برای درک بهتر این موضوع، باید گفت که طی کردن کل محیط بازی با اسب 40 دقیقه طول خواهد کشید. داستان، همانند محیط های آن به بخش های خاصی تقسیم نشده است. دنیای Open-World بازی یک داستان کاملاً باز را خلق کرده و تکنولوژی های جدیدی که موتور Red Engine 3 در اختیار بازیسازان قرار داده، باعث شده که محیط ها به شکل های کاملاً جدیدی پردازش شوند تا دیگر بازیکنان با صفحه های Loading مواجه نشوند. در The Witcher 3: Wild Hunt محیط را کاملاً در اختیار خواهید داشت و به همین دلیل داستان کاملاً غیر خطی دنبال خواهد شد.

شخصیت اصلی بازی همچنان گرالت (Geralt) است و باز هم به دنبال بازیابی خاطراتش است. این موضوع باعث شده تا او دیگر درگیر مبارزه برای گروه خاصی نباشد و دنیایی که در آن شکارچیان هیولا مانند گرالت بسیار زیاد هستند، داستانی جدید را برای گرالت به ارمغان آورده است. استودیوی CD Projekt RED می گوید که آن ها صحنه های سینمایی بازی را دو برابر نسخه قبلی کرده اند و بیش از 100 ساعت مرحله و متن برای بازی نوشته شده است. داستان شامل سه بخش کلی می شود. در اولین آن ها، بازیکنان می توانند خود را در نقش یک شکارچی هیولا قرار دهند یا می توانند قدرت ها و تجهیزات خود را ارتقاء دهند.

در دومین قسمت، بازیکنان تنها درگیر داستان اصلی بازی خواهند شد و قسمت های کلیدی بازی را دنبال خواهند کرد. در این حالت، بازیکنان نیازی ندارند که کل دنیای بازی را کامل کنند و به قسمت های مختلف آن سر بزنند. آن ها در این قسمت حتی نیازی به تصمیم گرفتن در قسمت های حساس بازی را نیز نخواهند داشت. به این ترتیب با بسیاری از قسمت های اضافی روبرو نخواهند شد. البته برخی از انتخاب های شما در The Witcher 2 باعث شکل گیری تغییراتی در بازی خواهند شد و روی انتخاب های بازیکنان در بازی جدید تأثیر می گذارند. بخش سوم، شامل این موضوع می شود که گرالت به دنبال عشق گمشده اش می گردد که او را در این بازی به Wild Hunt تبدیل کرده است.

در این حالت، بازیکنان تنها این قسمت از داستان را دنبال خواهند کرد و دیگر به سایر بخش ها توجهی نخواهند کرد. CD Projekt RED می گوید که در این نسخه روی صحنه های درامتیک تمرکز کمتری داشته و بجای آن، سعی کرده تا داستان عمیق تری در بازی خلق کند. در The Witcher 3: Wild Hunt گرالت می تواند به هر جایی که می خواهد برود و با هیولاهایی مبارزه کند که به راحتی می توانند او را از بین ببرند. این هیولاها بدون توجه به Level گرالت سر راه او سبز می شوند و به همین دلیل بازیکنان باید در سفرهایشان هوشیار باشند. دشمنان گرالت در این بازی شامل هیولاهای مختلف، حیوانات و انسان ها خواهند شد که هر کدام به شکل های مختلفی با او مبارزه می کنند.

سیستم آب و هوای بازی نیز به صورت کاملاً داینامیک طراحی شده و این موضوع روی قدرت های گرالت و شرایط مبارزه ها نیز تأثیر زیادی خواهد گذاشت. در تصویری که Gmaeinformer منتشر کرده، ما گرالت را سوار بر اسب به همراه شخصیت دیگری مشاهده می کنیم که صورتش مشخص نیست. هنوز درباره این شخصیت چیزی نمی دانیم و CD Projeck RED نیز چیزی درباره او نگفته است. آن ها گفته اند که در The Witcher 3: Wild Hunt می توانید با کشتی به قسمت های مختلف بروید و اینجاست که سیستم فیزیک جدید بازی یک شبیه سازی عالی از آب را پیش روی شما قرار می دهد.

اسب هایی که شما به وسیله آن ها به قسمت های مختلف سفر می کنید نیز می توانند ارتقاء پیدا کنند و قدرت های بیشتری داشته باشند. در این بازی Mini-Gameهای مختلف نیز همانند نسخه قبلی دیده می شوند که البته در جریان داستان بازی نیستند. یکی از آن ها، پرتاب چاقو خواهد بود و دیگری مربوط به قابلیت های شکار هیولای گرالت می شود. گرالت می تواند برای کشتن هیولاهای مختلف با افراد گوناگون قرارداد ببندد و حتی می تواند این کار را داوطلبانه انجام دهد. البته برای کشتن هیولاهای مختلف باید از قدرت Alchemical و Mutagens بالایی برخوردار باشید که با توجه به ارتقاء درختی افزایش پیدا می کنند.

برای اینکه بتوانید برخی از مراحل بازی را پشت سر بگذارید، در ابتدا باید تحقیقات مختلفی انجام دهید. گرالت می تواند ارواح را فرا بخواند و با آن ها صحبت کند و حتی می تواند با توجه به قدرت های مخصوصش محیط را مورد بررسی قرار دهد. همچنان می توانید از قدرت Witcher Sense استفاده کرده و کمی از خاطرات افرادی که در مکانی مرده اند را مشاهده کنید. این خاطرات به گرالت کمک زیادی در کشف معماها خواهند کرد. در مبارزه های او، المان جدیدی را مشاهده خواهید کرد و از دشمنان چیزهای مختلفی یاد می گیرید. البته CD Projeck RED به این موضوع اشاره کرده که هنوز در حال بالانس کردن گیم پلی بازی است و نمی داند که آیا مبارزه ها به صورت کاملاً Real-Time رخ بدهند و یا در آن ها از Quick Time Event نیز استفاده کند.

آن ها امیدوارند تا مشکلاتی که در سیستم مبارزه های نسخه های قبلی وجود داشت را در این نسخه برطرف کنند. برای گرالت The Witcher 3: Wild Hunt بیش از 90 انیمیشن مختلف طراحی شده است. جالب اینجاست که در The Witcher 2 تنها 20 انیمیشن مختلف برای این شخصیت طراحی شده بود. این میزان انیمیشن باعث می شود که ما سیستم حرکات بسیار طولانی ای را از او شاهد باشیم. تمام حرکات را می توانید به صورت دوباره و سه باره انجام دهید و مشاهده کنید که به چه شکلی با هم ترکیب می شوند. گرالت در این نسخه نمی تواند در مبارزه هایش بدود، اما سریع تر حمله می کند و ملق می زند.

همچنین هوش مصنوعی دشمنان نیز در این بازی بسیار بهتر شده و هیچ حرکت تعریف شده ای برای آن ها طراحی نشده و این موضوع باعث شده تا هوش مصنوعی با توجه به اتفاقاتی که رخ می دهد، از خود واکنش نشان دهد. مبارزه با Bossهای بسیار بزرگ نیز همچنان بخش بزرگی از بازی را تشکیل می دهند که یکی از آن ها Ice Giant نام دارد. اگر دوست دارید از مبارزه ها دوری کنید، گرالت می تواند از محیط بازی برای این کار استفاده کند. او می تواند خودش را مخفی کند و حتی با پرتاب اجسام ختلف حواس دشمنان را پرت کند. به طور مثال، می توانید از Sing of Aard استفاده کنید و دشمنان را از بین ببرید و سپس می توانید به وسیله Igni افراد باقی مانده را بترسانید تا فرار کنند.

در محیط ها هزاران آیتم مختلف قرار دارند که می توانید از آن ها برای مبارزه ها استفاده کنید. اجرای جادوهای مختلف نیز در بازی وجود دارد. هر کدام از پنج شاخه اصلی ای که برای جادوها در نظر گرفته شده را می توانید به روش های مختلف ارتقاء دهید. حتی می توانید جادوهای مختلفی نیز به آن ها اضافه کنید. CD Projekt RED گفته که قطعاً در سیستم Alchemy تغییرات زیادی را به وجود می آورد و بسیاری از مشکلات آن را از بین می برد. تیم ساخت The Witcher 3: Wild Hunt دو برابر تیمی است که The Witcher 2 را ساخته بودند. آن ها گفته اند که این بازی برای PC و کنسول های PS4 و Xbox 720 عرضه خواهد شد. شاید این بازی نیز از جمله عنوان هایی باشد که در 2 اسفند و زمان معرفی PS4 بتوانیم قسمت هایی از آن را مشاهده کنیم.:: مرتبط با: اکشن , همه , RPG ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Where are the femur tibia and fibula? سه شنبه 28 شهریور 1396 01:19 ق.ظ
What i don't realize is in truth how you're not really a lot more
neatly-preferred than you might be now. You are very intelligent.
You recognize therefore considerably when it comes to this subject, made me individually
imagine it from so many varied angles. Its like men and women aren't involved except it is something to
accomplish with Woman gaga! Your personal stuffs excellent.
At all times handle it up!
foot pain during pregnancy جمعه 16 تیر 1396 10:16 ق.ظ
My brother recommended I would possibly like this website.
He used to be totally right. This post actually made my day.

You can not imagine simply how so much time I had spent for this information! Thanks!
foot pain causes پنجشنبه 1 تیر 1396 05:01 ق.ظ
Whats up very cool web site!! Guy .. Excellent
.. Wonderful .. I will bookmark your website and take the feeds also?
I am glad to find numerous helpful info here in the put up, we want develop extra strategies on this
regard, thanks for sharing. . . . . .
BHW چهارشنبه 30 فروردین 1396 03:37 ق.ظ
Hi to all, how is the whole thing, I think every one is getting more from
this web site, and your views are pleasant in favor
of new visitors.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
به نظر شما بهترین شرکت بازی سازی کدام است
خوش اومدید. تو این وبلاگ اطلاعاتی راجع به بازی های آینده می تونین به دست بیارین در ضمن این سایت هر روز به روز میشه.امیدوارم اطلاعات خوبی به دست بیارین.

مدیر وب سایت : احمدرضا مستاجران
تمام حقوق این وب سایت متعلق به برترین بازی های دنیا می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر